ТОВ «Промбудцентр» – Виробництво і доставка бетону в м.Київ

Написати директору Пн. - Сб. : 9:00 до 18:00

   
 

Умови співпраці

Важливо: Бетонні суміші та розчини виробляються під конкретне замовлення та мають обмежений час, на який виробником гарантується збереження легкоукладальності.

Повернення або заміна бетонних сумішей та розчинів неможливе.

Менеджер компанії узгоджує з клієнтом деталі замовлення (товар, обсяг, дата та час поставки, специфіку під’їзду на об’єкт замовника) та формує рахунок-фактуру.

Виробництво замовлення можливе виключно після отримання 100% передоплати.


Оплата:

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок ТОВ «Промбудцентр» (реквізити наведені в розділі РЕКВІЗИТИ) за наданим Вам рахунком-фактурою в зручний для Вас спосіб: відділення банку, платіжні термінали, онлайн-банкінг.


Доставка:

Доставка бетонів та сумішей здійснюється власними автотранспортом. В залежності від типу бетонів (за пластичністю, П) використовуються автобетонозмішувачі (для П3 та П4) або самоскиди (для П1 та П2).

В залежності від специфіки під’їзду на об’єкт замовника (ширина, висота проїзду) можуть використовуватись трьох- або чотирьохвісні автобетонозмішувачі.

За потреби автобетнозмішувачі можуть бути обладнанідодатковимирозвантажувальними лотками (3 м), за допомогою яких розвантажування може здійснюватися на відстань до 5,5 м.

Менеджери Промбудцентр обов’язково узгоджують з клієнтом тип автобетонозмішувача та особливості під’їзду.

Відповідальність за можливість проїзду на об’єкт несе Замовник.

Самовивіз бетонів та розчинів можливий за домовленістю.

При замовлені бетонних сумішей та розчинів менше 7 м3, доставка розраховується як вартість перевезення мінімального об’єму 7 м3.


   
 
 
вул. Київська, б. 34а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.,
с. Святопетрівське
08141
Україна
 
(044) 499 25 00 (067) 500 02 00 (093) 486 52 00 office@prombudcentr.ua