ТОВ «Промбудцентр» – Виробництво і доставка бетону в м.Київ

Написати директору Пн. - Сб. : 9:00 до 18:00

   
 

У липні 2019 проведений запуск нової німецької лінії LIEBHERR з виробництва бетону потужністю 120 кубів на годину, з можливістю застосуванням європейських технологій у виробництві бетону! Випускати продукцію ще більш високої якості, максимально високих марок і різних видів бетону включаючи дорожній бетон!
Сумарна потужність заводів Промбудцентр становить 2400 кубів товарного бетону в зміну (8 годин).


У травні 2015 року компанія ТОВ «Промбудцентр» провела запуск нового сучасного бетонного заводу виробництва Італія, оснащеного повністю автоматизованою системою приготування бетонних сумішей з комп’ютерною системою дозування всіх компонентів готової суміші.
Завод має систему контролю вологості інертних наповнювачів, що дозволяє чітко, в автоматичному режимі витримувати задану рецептуру бетонних сумішей.
Запуск європейського заводу дозволив довести виробничу потужність підприємства до 200 м³ на годину товарного бетону, що відповідає високому рівню виробництва.


Фахівці нашої лабораторії постійно працюють над розширенням асортименту продукції, що випускається. Так, завдяки раціональному підбору компонентів бетонних сумішей, а також застосуванню високоефективних добавок європейського виробництва показники водонепроникності на наших бетонах знаходяться в межах W6-W8, показники морозостійкості не менше F200, що підтверджується протоколами незалежних лабораторій.
Вхідний контроль якості сировинних матеріалів, операційний контроль бетонних і розчинних сумішей дозволяє на виході споживачеві отримувати бетони та розчини високої якості. Ми гарантуємо якість наших бетонів і розчинів.

   
 
 
вул. Київська, б. 34а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.,
с. Святопетрівське
08141
Україна
 
(044) 499 25 00 (067) 500 02 00 (093) 486 52 00 office@prombudcentr.ua