ТОВ «Промбудцентр» – Виробництво і доставка бетону в м.Київ

Написати директору Пн. - Сб. : 9:00 до 18:00

   
 
Переваги бетону і сумішей від компанії «Промбудцентр»

Переваги бетону і сумішей від компанії «Промбудцентр»

Наша продукція включає в себе останні інновації і розробки. Бетон тестується згідно ДСТУ, СНиП-ів і ГОСТ-ів в незалежних спеціалізованих лабораторіях.

Бетон може бути використаний для всіх будівельних робіт і масштабних проектів, не боячись втрати марочної міцності. Наша формула підбирань рецептів забезпечує нормальну консистенцію, міцність, зовнішній вигляд і текстуру залитих ділянок.

При виготовленні бетонних і розчинних сумішей використовуються еко добавки європейського і українського виробництва, які дозволяють отримати бетони високої якості мають особливі вимоги по водонепроникності і морозостійкості. Також добавки дозволяють досягти хорошу оброблюваність і високу рухливість бетонної суміші (результатом є істотне зменшення витрат на укладання і ущільнення бетонних сумішей), тривале збереження консистенції, збільшення часу обробки, в тому числі при підвищеній температурі навколишнього середовища. Фахівцями нашої атестовані лабораторії розроблені в 2013 році рецептури бетонних і розчинних сумішей відповідно до вимог ДСТУ і постійно ведеться суворий контроль за якістю при відвантаженні споживачеві.

У зимовий період ми використовуємо спеціальні протиморозні добавки в бетон, це дає можливість продовжувати будівництво будь-яких об'єктів і при негативних температурах.

Добавки дозволяють укласти бетон, забезпечити твердіння при знижених і негативних температурах, дуже швидкий набір міцності бетону при використанні електропрогрева, скорочення часу прогріву бетону.

До того ж, використовувані нами добавки, підвищують запас міцності і надійності в уже готових конструкціях що, в свою чергу, гарантує надійність і довговічність всього вашого об'єкта.

Повернення до списку


   
 
 
вул. Київська, б. 34а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.,
с. Святопетрівське
08141
Україна
 
(044) 499 25 00 (067) 500 02 00 (093) 486 52 00 office@prombudcentr.ua