ТОВ «Промбудцентр» – Виробництво і доставка бетону в м.Київ

Написати директору Пн. - Сб. : 9:00 до 18:00

   
 
Марки бетону. Галузь застосування.

Марки бетону. Галузь застосування.

В7.5 (М100)

Найнижча марка бетону. Основна область застосування при проведенні підготовчих робіт перед заливанням монолітних плит та стрічок фундаменту. Йдеться про бетонній підготовці, коли на піщану подушку укладають низькомарочних бетон (М-100) і після його затвердіння починають виробляти арматурні роботи. Також бетони цієї марки використовують в дорожньому будівництві, в якості бетонної подушки і для установки бордюрів.

В12.5 (М150)

Може застосовуватися для стяжок, фундаментів під невеликі споруди, однак основне призначення – для підготовчих робіт перед заливанням монолітних плит фундаментів.

В15 (М200)

Бетон цієї марки широко використовується в виготовленні бетонних стяжок підлог, фундаментів, відмосток, доріжок та ін. Міцність М-200 цілком достатня для вирішення більшості завдань індивідуального будівництва: фундаменти (стрічкові, плитні, свайно – ростверкових), виготовлення бетонних сходів, площадок і т . Д. У заводських умовах (заводах і комбінатах ЗБВ) з цієї марки бетону виготовляються фундаментні блоки, дорожні плити та інші бетонні вироби.

В20 (М250)

Застосовується в основному для виготовлення монолітних фундаментів, в тому числі стрічкових, плитних, свайно-ростверкових, малонавантажених плит перекриттів, стрічок заборів, сходів, підпірних стін та ін.

В25 (М350)

Основне застосування – виготовлення монолітних фундаментів, свайно – ростверкових залізобетонних конструкцій, плит перекриттів, колон, ригелів, балок, монолітних стін, промислових підлог, чаш басейнів та інших відповідальних конструкцій. З конструкційного бетону М-350 виготовляють аеродромні плити, здатні витримувати екстремальні навантаження. Ця марка бетону найбільш популярна в комерційному будівництві, її найчастіше використовують при виробництві ЗБВ.

В30 (М400)

Широко використовується в монолітно-каркасному будівництві при зведенні житлових будинків підвищеної поверховості. У приватному будівництві практично не застосовується, так як така висока міцність в малоповерховому будівництві не потрібно і зовсім не виправдовує високу вартість такого бетону. Виробництво М-400 допустимо тільки на гранітному щебені, що робить його досить дорогим. Як правило, використання бетону марки М-400 регламентовано спеціальними вимогами і в основному для спеціальних виробів ЗБВ і ЖБК. Застосовується для мостових конструкцій, гідро – технічних споруд, банківських сховищ та інших конструкцій з спецтребованіямі.

В35 (М450)

Практично аналогічний по застосуванню попередньої марці бетону: греблі, дамби, колони, балки і ін. У приватному будівництві застосовується дуже рідко.

В40 (М500)

Область застосування – мостові конструкції, гідротехнічні споруди, метро та інші конструкції зі спеціальними вимогами.


Повернення до списку


   
 
 
вул. Київська, б. 34а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.,
с. Святопетрівське
08141
Україна
 
(044) 499 25 00 (067) 500 02 00 (093) 486 52 00 office@prombudcentr.ua