ТОВ «Промбудцентр» – Виробництво і доставка бетону в м.Київ

Написати директору Пн. - Сб. : 9:00 до 18:00

   
 
Керамзитобетон

Керамзитобетон

Керамзитобетон – один з найбільш поширених видів легкого бетону, в якому крупним заповнювачем є керамзит, а в’яжучим – цемент (рідше будівельний гіпс або вапно). Як дрібний заповнювач застосовують пористий або щільний (наприклад, кварцовий) пісок. 

Види. За структурою (ступеня пористості) бетону розрізняють щільний, великопористий (беспесчаний) і поризована керамзитобетон. Залежно від призначення підрозділяють на теплоізоляційний, конструктивно-теплоізоляційний, конструктивний. Теплоізоляційний керамзитобетон різної структури застосовують як теплоізоляційний матеріал в шаруватих конструкціях будівель. Конструктивно-теплоізоляційний використовують головним чином для одношарових стінових панелей, великих блоків і т.п. Конструктивний керамзитобетон призначений для різних несучих конструкцій будівель. Використання конструктивного керамзитобетону (замість звичайного важкого бетону) в великорозмірних залізобетонних конструкціях дозволяє істотно знизити їх масу і вартість. 

Характеристики та застосування. Керамзитобетон має високі теплоізоляційні властивості (підходить для використання в холодних кліматичних умовах, дозволяє скорочувати втрати тепла більш ніж на 75%), звукоізоляційні властивості, хімічно стійок, є екологічно чистим продуктом. Матеріал не гниє, не горить і не іржавіє. Керамзитобетон “дихає”, регулюючи вологість повітря в приміщенні. Даний вид бетону дозволяє підвищити швидкість монтажу в 4-5 разів за рахунок меншої трудомісткості, за рахунок малої щільності дозволяє значно знизити навантаження на конструкції. Його застосування дозволяє істотно вдосконалити технологію і прискорити будівництво.


Повернення до списку


   
 
 
вул. Київська, б. 34а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.,
с. Святопетрівське
08141
Україна
 
(044) 499 25 00 (067) 500 02 00 (093) 486 52 00 office@prombudcentr.ua