ТОВ «Промбудцентр» – Виробництво і доставка бетону в м.Київ

Написати директору Пн. - Сб. : 9:00 до 18:00

   
 
Чому дешевий бетон не вигідний

Чому дешевий бетон не вигідний

Кожен з нас хоч раз в житті особисто, своїми руками брав і робив бетон. У бабусі, на дачі, ганок біля під'їзду, в гаражі. Мішок цементу, тачка піску, три тачки щебеню і води, просто додай води. А потім напружся, або включи бетономішалку.


І ось, суміш інгредієнтів перетворюється в сіру однорідну масу, що завмерши, прийме форму фундаменту, блоку, плити перекриття, перемички, сходового маршу, доріжки на ділянці, бордюру ...


Ті, хто щодня використовують бетон - будівельники, виконроби, - ті можуть вже за зовнішнім виглядом припустити його марку і якість. Приватний забудовник - той, хто довго збирав гроші, читав в інтернеті, хто сам будує свій будинок - не завжди знає, що бетон бетону ворожнечу. І думки, що яка різниця, - думки небезпечні в прямому сенсі. Неякісний бетон, бетон за малі гроші - це ризик. Ризик ваш і ваших нащадків, всіх тих, хто буде жити в цьому будинку. До ризиків ставитися низька марка, недовговічність бетону, низька морозостійкість, висока водопроникність, поява тріщин і т.д.


Чому? Та тому, що цементи різні і, в залежності від типу цементу, потрібно застосовувати різні дозування: є пісок, що містить пил і глинисті включення і низький модуль крупності, що призведе до погіршення якості, є поняття фракції щебеню і його лещатность і, природно, Такий висновок марки бетону, в якому підібрано оптимальне співвідношення цементу, води, піску, щебеню та хімічних добавок до бетону або розчину. Кожну складову бетону потрібно перевіряти на якість і аналізувати: чи підходить цемент, пісок, щебінь, хім. добавка і вода для даного бетону.


Всі сучасні бетони в своєму складу мають хімічну добавку. Цей компонент має багато функцій: робить бетон більш пластичним, що спрощує роботи з ним, так звана легкоукладальність, дозволяє домогтися високу марочну міцність, за допомогою хімічних добавок при доставці бетон не змінює свої властивості в дорозі (влітку не схоплюється, а взимку не замерзає) , також за допомогою хімічних добавок регулюється час його схоплювання і інтенсивність набору міцності (в літній період сповільнюється - для того, щоб бетон не тріскався, а в зимовий час - щоб прискорювати гідратацію, що дозволить не завмер знуть воді в бетоні і дасть приріст міцності при низьких температурах).


Тепер по суті. Калькулятор Вам на допомогу. Цемент коштує грошей? Так, причому чим вище марка, тим він дорожчий, ще й репутація виробника коштує грошей. Пісок, щебінь, вода, хім. добавка, розробка складів (рецептура), виробництво, доставка, гарантовано точний обсяг бетону, якісна вивантаження його. Все це гроші. І, якщо замість цементу вам додадуть золи, а замість чистого піску навалять глинистої яру породи, та й щебеню дадуть не кубоподібного, ще й на обсязі обдурять, ще й з підробленими документами, де буде вказана потрібна вам марка, а в машині буде нижче, то зрозуміло, що такий бетон може бути проданий і куплений за менші гроші.


Питання в одному, навіщо тому, хто будує для себе і своєї сім'ї, такий ризик?


Не женіться за дешевизною. Це в буквальному сенсі небезпечно у всіх відносинах.


Ніхто і ніколи не продасть якісний бетон нижче собівартості.


Звертайтеся в Промбудцентр і Ви отримаєте саме те, що Вам потрібно для будівництва.


В потрібний час.

У потрібному місці.

В точному обсязі.


Вищої якості.


Повернення до списку


   
 
 
вул. Київська, б. 34а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.,
с. Святопетрівське
08141
Україна
 
(044) 499 25 00 (067) 500 02 00 (093) 486 52 00 office@prombudcentr.ua